Hexacopter

Sześciosilnikowy wielowirnikowiec z pełną, trzyosiową stabilizacją aparatu. Do filmowania używamy aparatu Panasonic Lumix GH4 z szerokokątnym obiektywem Panasonic G Vario 7-14 mm f/4.0 ASPH. Pozwala to na filmowanie ujęć w jakości 4K.

amp

DJI Phantom 2

Quadrocopter z gimbalem H3-3D zapewniającym pełną, trzyosiową stabilizację kamery GoPro Hero 4 Black. Quadrocopter wykorzystywany jest w produkcjach dynamicznych, niskobudżetowych lub w miejscach słabo dostępnych.

 

Inspire-1_20141105_0751-1

DJI Inspire 1

Profesjonalny quadrocopter z pełną, trzyosiową stabilizacją obrazu i izolacją drgań zaopatrzony w kamerę umożliwiającą filmowanie ujęć w maksymalnej jakości 4K/30FPS i fotografowanie matrycą 12MP. DJI Inspire 1 zapewnia czyste pole widzenia kamery dzięki podnoszonemu podwoziu oraz brak zniekształceń obrazu (brak rybiego oka). Zintegrowany system transmisji obrazu Lightbridge pozwala na prowadzenie relacji na żywo w jakości HD (720p) z odległości do 1 km. Ilość baterii zapasowych pozwala nam na wykonywanie lotów ciągłych, z przerwami jedynie na wymianę akumulatora (do 1 min).

 

IMG_8583