Oferta

Oferujemy usługi filmowania, fotografowania, fotogrametrii, tworzenia ortofotomap, reklamy i monitoringu przy użyciu dronów – bezzałogowych statków powietrznych. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe są ujęcia w centrach miast, między budynkami a nawet w ich wnętrzu.

Przy użyciu dronów wykonujemy ortofotomapy – czyli mapy fotograficzne terenu. Zdjęcia sekwencyjne, wykonywane na jednej wysokości w krótkim odstępie czasu pozwalają uzyskać obraz podobny do dostępnego na Google Maps, natomiast rozdzielczość jest o wiele wyższa (do 1cm/piksel). Wykonuje się zazwyczaj ortofotomapy terenów inwestycyjnych (pod kątem sprzedaży, ewidencji działek), pól uprawnych (optymalizacja nawożenia, weryfikacja rozwoju plonów), inwestycji budowlanych (postęp prac) i innych terenów. Więcej o ortofotomapach TUTAJ.

Podejmujemy się wielu zleceń i we współpracy z klientem staramy się aby był on w pełni zadowolony z efektów pracy. Priorytetem naszego działania jest bezpieczeństwo – przestrzegamy przepisów prawa lotniczego i nie narażamy osób postronnych na niebezpieczeństwo.

Co filmujemy?

Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych znalazło szerokie zastosowanie przy produkcji filmów promocyjnych firm czy miast. Doskonale sprawdziły się przy filmowaniu zawodów sportowych, wydarzeń kulturalnych, ślubów, zabytków czy panoram miast. Dzięki dronom możliwe jest monitorowanie imprez masowych, sieci przesyłowych, ciągów komunikacyjnych, jak również relacjonowanie gorących wydarzeń bieżących czy dokumentacja prowadzonych inwestycji. Mamy za sobą realizacje w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce, w kamieniołomach, wewnątrz kościołów i hal produkcyjnych, nad otwartym morzem i w innych, nietypowych lokalizacjach. Filmowaliśmy inne obiekty latające, uwiecznialiśmy śluby i przygotowywaliśmy relacje z dużych wydarzeń kulturowych. Dzięki dużemu doświadczeniu filmujemy dynamiczne ujęcia podczas wyścigów samochodowych lub pokazów sportowych. Naszym ograniczeniem jest wyobraźnia, warunki pogodowe i przepisy prawa lotniczego.

Co z jakością nagrania?

Posiadany przez nas sprzęt latający ma podwieszone kamery umożliwiające kręcenie filmów nie tylko w jakości Full HD, ale także w jakości 4K. Zdjęcia wykonywane są matrycą o rozdzielczości 17 lub 12 milionów pikseli. Kamery są elektronicznie stabilizowane we wszystkich trzech osiach oraz izolowane od drgań, dzięki czemu uzyskiwany obraz jest stabilny, płynny i odporny na oddziaływania zewnętrzne np. podmuchy wiatru. Więcej o naszym sprzęcie można przeczytać w zakładce Czym latamy.

Created with Compare Ninja

Pobierz cennik w PDF

Podane ceny są orientacyjne. Do ceny usługi należy doliczyć ew. koszty dojazdu dla lokalizacji oddalonej powyżej 30 km od Katowic (1 zł/1 km). W cenę usługi jest wliczona obsługa operatora – nie wypożyczamy dronów osobom trzecim. Nie podejmujemy się zleceń na sprzęcie klienta z przyczyn bezpieczeństwa – latamy tylko swoim sprzętem. Chętnie pracujemy jako samodzielni operatorzy otrzymując jedynie scenariusz/wytyczne do ujęć. Klient otrzymuje surowe nagrania do dalszej obróbki we własnym zakresie. Usługa montażu, postprodukcji zaczyna się od 500 zł netto.

Odpowiadamy na zapytania ofertowe do 24 godzin.

PLANUJESZ ŚLUB? Uroczystości ślubne liczymy jak pół dnia zdjęciowego. Orientacyjna cena gotowego filmu 15-20 minutowego to 2000 złotych (filmowanie przez licencjonowanego operatora + montaż filmu z podkładem muzycznym).

Koszt wykonania ortofotomapy zaczyna się od 800 zł netto za teren do 5 hektarów i jest ustalany indywidualnie. Więcej o ortofotomapach TUTAJ.