Oferta

Oferujemy usługi filmowania, fotografowania, fotogrametrii, tworzenia ortofotomap, reklamy i monitoringu przy użyciu dronów. Dzięki niewielkim rozmiarom dronów możliwe są ujęcia w centrach miast, między budynkami a nawet w ich wnętrzu.

Podejmujemy się wielu zleceń i we współpracy z klientem staramy się aby był on w pełni zadowolony z efektów naszej pracy. Priorytetem naszego działania jest bezpieczeństwo – przestrzegamy przepisów prawa lotniczego i nie narażamy osób postronnych na niebezpieczeństwo. Zlecenia wykonujemy w stałym kontakcie z klientem. Nie ograniczamy się do zleceń tylko na terenie Polski – wykonujemy je także za granicą.

Przy użyciu dronów wykonujemy ortofotomapy – czyli mapy fotograficzne terenu. Zdjęcia sekwencyjne, wykonywane na stałej wysokości pozwalają uzyskać obraz podobny do zdjęć satelitarnych dostępnych na Google Maps, natomiast rozdzielczość naszych ortofotomap jest o wiele wyższa (może osiągnąć do 1cm/piksel). Wykonuje się zazwyczaj ortofotomapy terenów inwestycyjnych (pod kątem ich sprzedaży, ewidencji działek), pól uprawnych (optymalizacja nawożenia, weryfikacja rozwoju plonów), inwestycji budowlanych (postęp prac) czy wyrobisk (modele 3D). Więcej o ortofotomapach TUTAJ.

Co filmujemy?

Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych znalazło szerokie zastosowanie przy produkcji filmów promocyjnych firm czy miast. Doskonale sprawdziły się przy filmowaniu zawodów sportowych, wydarzeń kulturalnych, ślubów, zabytków czy panoram miast. Dzięki dronom możliwe jest monitorowanie imprez masowych, sieci przesyłowych, ciągów komunikacyjnych, jak również relacjonowanie gorących wydarzeń bieżących czy dokumentacja prowadzonych inwestycji. Mamy za sobą realizacje w podziemiach Kopalni Soli w Wieliczce, w kamieniołomach, wewnątrz kościołów i hal produkcyjnych, nad otwartym morzem i w innych, nietypowych lokalizacjach. Filmowaliśmy inne obiekty latające, uwiecznialiśmy śluby i przygotowywaliśmy relacje z dużych wydarzeń kulturowych. Dzięki dużemu doświadczeniu filmujemy dynamiczne ujęcia podczas wyścigów samochodowych lub pokazów sportowych. Naszym ograniczeniem są względy bezpieczeństwa, wyobraźnia, warunki pogodowe i przepisy prawa lotniczego.

Co z jakością nagrania lub zdjęć?

Posiadany przez nas sprzęt latający ma kamery umożliwiające kręcenie filmów nie tylko w jakości Full HD, ale także w jakości 4K, w tym RAW.

Zdjęcia wykonywane są matrycą o rozdzielczości 20,8 lub 12 MP. Kamery są elektronicznie stabilizowane we wszystkich trzech osiach oraz izolowane od drgań, dzięki czemu uzyskiwany obraz jest w pełni stabilny i płynny.  Więcej o naszym sprzęcie można przeczytać w zakładce Czym latamy.

Created with Compare Ninja

Pobierz cennik w PDF

Podane ceny są orientacyjne – każde zlecenie jest inne. Dokładną wycenę otrzymają Państwo po wysłaniu zapytania na adres email info@DronEye.pl.

Do ceny usługi należy doliczyć ew. koszty dojazdu dla lokalizacji oddalonej powyżej 30 km od Katowic (1 zł/1 km). W cenę usługi jest wliczona obsługa operatora – nie wypożyczamy dronów osobom trzecim. Nie podejmujemy się zleceń na sprzęcie klienta z przyczyn bezpieczeństwa.

Chętnie pracujemy jako samodzielni operatorzy otrzymując jedynie scenariusz/wytyczne do ujęć. Klient otrzymuje surowe nagrania do dalszej obróbki we własnym zakresie. Współpracujemy z montażystami i dźwiękowcami, tak więc możliwe jest zamówienie produktu kompletnego (surowy materiał + montaż + podkład muzyczny). Usługa montażu, postprodukcji zaczyna się od 500 zł netto.

Odpowiadamy na zapytania ofertowe do 24 godzin.

PLANUJESZ ŚLUB? Uroczystości ślubne liczymy jak pół dnia zdjęciowego. Orientacyjna cena gotowego filmu 15-20 minutowego to 2000 złotych (filmowanie przez licencjonowanego operatora + montaż filmu z podkładem muzycznym).

PLANUJESZ KUPNO MIESZKANIA? Wiemy, jak ważny jest to wybór, często podejmowany dopiero na etapie budowy budynku lub nawet „dziury w ziemi”. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i zachęcamy do skorzystania z usługi „JAKI WIDOK?”. Na życzenie Klienta wykonujemy zdjęcia i krótki filmik, który pozwoli zapoznać się z widokiem z okna lub tarasu mieszkania, które planujemy kupić. Znając położenie mieszkania i plan budynku, wykonujemy lot na daną wysokość i wykonujemy sesje. Klient otrzymuje realną perspektywę, jaką będzie widział po kupnie mieszkania. Koszt to jedyne 299 zł – przy cenie mieszkania to niewielki wydatek, a może zdecydować o jego kupnie! Więcej w zakładce „Jaki widok?”.

Koszt wykonania ortofotomapy zaczyna się od 800 zł netto za teren do 5 hektarów i jest ustalany indywidualnie. Więcej o ortofotomapach TUTAJ.